Skip to main content

KURZY A SEMINÁŘE

Dynamika skupiny a procesně orientované poznávání sebe sama mě přitahovalo už v dobách, kdy jsem ještě byla pracovník v IT sféře a učila jsem excel a jiné další softwary. Už tenkrát jsem cítila, že jen naučit někoho něco – to mi nestačí. Mou radostí bylo také přinést prožitek sebepoznání skrze vyučovanou věc. To, že to v oblasti IT většinou nebylo předmětem kurzu je jasné. Ale dělo se mi to. A občas to bylo na hraně, ano, vím.

A tak jsem konečně velmi ráda, že mohu uplatňovat tento svůj – dříve nevědomý – potenciál ve svých kurzech a seminářích. Kurzy s tématikou kraniosakrální terapie jsem začala provozovat relativně brzy po započetí své praxe. Ne proto, abych někoho něco naučila. To snad ani neumím. Neumím někoho něco naučit, jak být lepším člověkem, a už vůbec neumím někoho naučit kraniosakrální terapii. Nejsem učitel. Jsem průvodce. Učitel pouze učí.

Já spíše provázím v procesu poznávání se. A to platí zvláště v seberozvojových kurzech a v kurzech kraniosakrálních. Protože není možné nikoho nic naučit. Je pouze možné inspirovat člověka k tomu, aby v sobě zažehl vnitřní touhu po poznání, vnitřní motivaci k objevování toho, co uvnitř sebe v hloubi duše dávno zná. Jen na to zapomněl.

Kurzy pro osobní i profesní růst

Momentálně mám v nabídce tyto kurzy:

ÚVOD DO KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPIE

POLYVAGÁLNÍ PŘÍSTUPY V PRAXI

FASCIE A MATRICE TĚLA

Všechny kurzy probíhají v pracovně kraniosakrální terapie v centru Arcada v Ostravě.

info a přihlášky

KRANIOSAKRÁLNÍ NEUROBALANCE 2024

Celoroční výcvik Kraniosakrální neurobalance zahrnuje kromě kraniosakrálních přístupů také přístupy polyvagální teorie a focusingu, které účinným způsobem doplňují kraniosakrální ošetření.

Výcvik probíhá v Ostravě a začíná v lednu 2024.

info a přihlášky

Online kurz

Tajemství bloudivého nervu

Online kurz plný teorie i praxe o bloudivém nervu, autonomním nervovém systému a polyvagální teorii. Obsahuje videa, texty, obrázky a materiály ke stažení.

 

Tajemství bloudivého nervu