Skip to main content

KURZY A SEMINÁŘE

Dynamika skupiny a procesně orientované poznávání sebe sama mě přitahovalo už v dobách, kdy jsem ještě byla pracovník v IT sféře a učila jsem excel a jiné další softwary. Už tenkrát jsem cítila, že jen naučit někoho něco – to mi nestačí. Mou radostí bylo také přinést prožitek sebepoznání skrze vyučovanou věc.

Kurzy s tématikou kraniosakrální terapie jsem začala provozovat relativně brzy po započetí své praxe, protože se ráda dělím s ostatními o poznání. Mým záměrem je v procesu učení zažehnout vnitřní jiskru motivace k seberozvoji. Aktivovat touhu po poznání. Jsem průvodce. Učitel učí, já provázím člověka v procesu změny. A je jedno, jestli je to profesní změna během výcviku anebo osobní změna během terapií.

Kurzy pro osobní i profesní růst

Momentálně mám v nabídce tyto kurzy:

ÚVOD DO KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPIE

POLYVAGÁLNÍ PŘÍSTUPY V KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPII

FASCIE A MATRICE TĚLA V KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPII

SEMINÁŘ PRO CITLIVÉ LIDI

Všechny kurzy probíhají v pracovně kraniosakrální terapie v centru Arcada v Ostravě.

VÍCE INFORMACÍ NA WWW.KRANIO-OSTRAVA.CZ

KRANIOSAKRÁLNÍ NEUROBALANCE 2024

Celoroční výcvik Kraniosakrální neurobalance zahrnuje kromě kraniosakrálních přístupů také přístupy polyvagální teorie a focusingu, které účinným způsobem doplňují kraniosakrální ošetření.

Výcvik probíhá v Ostravě a začíná v lednu 2024.

DALŠÍ INFORMACE NA STRÁNKÁCH WWW.ZAZRAKYDUSE.CZ

Online kurz

Tajemství bloudivého nervu

Online kurz plný teorie i praxe o bloudivém nervu, autonomním nervovém systému a polyvagální teorii. Obsahuje videa, texty, obrázky a materiály ke stažení.

 

WEBINÁŘ SI MŮŽETE KOUPIT ZDE