Skip to main content

KURZY A SEMINÁŘE

Dynamika skupiny a procesně orientované poznávání sebe sama mě přitahovalo už v dobách, kdy jsem ještě byla pracovník v IT sféře a učila jsem excel a jiné další softwary. Už tenkrát jsem cítila, že jen naučit někoho něco – to mi nestačí. Mou radostí bylo také přinést prožitek sebepoznání skrze vyučovanou věc.

Kurzy s tématikou kraniosakrální terapie jsem začala provozovat relativně brzy po započetí své praxe, protože se ráda dělím s ostatními o poznání. Mým záměrem je v procesu učení zažehnout vnitřní jiskru motivace k seberozvoji. Aktivovat touhu po poznání. Jsem učitel-průvodce. Provázím člověka v procesu změny, na cestě k přirozené spiritualitě, ke zdraví, k celistvosti. Abychom mohli žít plný potenciál sebe sama ku prospěchu a užitku nejen individuálnímu, ale také pro lidskou komunitu, ve které žijeme.

Kurzy pro osobní i profesní rozvoj

Momentálně mám v nabídce tyto kurzy:

ÚVOD DO KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPIE

VÝCVIK KRANIOSAKRÁLNÍ NEUROBALANCE

POLYVAGÁLNÍ PŘÍSTUPY V KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPII

FASCIE A LIVING MATRIX V KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPII

Kurzy probíhají v Ostravě, Brně, na Slovensku a v Centru Kraniosakrální Osteobiodynamiky Radka Neškrabala ve Mšeně.

VÍCE INFORMACÍ o KURZECH NA WWW.KRANIO-OSTRAVA.CZ

KRANIOSAKRÁLNÍ NEUROBALANCE 

Celoroční výcvik Kraniosakrální neurobalance zahrnuje kromě kraniosakrálních přístupů také přístupy polyvagální teorie a focusingu, které účinným způsobem doplňují kraniosakrální ošetření.

Výcvik probíhá v Ostravě a v Brně.

DALŠÍ INFORMACE O VÝCVIKU

Online kurz

Tajemství bloudivého nervu

Online kurz plný teorie i praxe o bloudivém nervu, autonomním nervovém systému a polyvagální teorii. Obsahuje videa, texty, obrázky a materiály ke stažení.

 

WEBINÁŘ SI MŮŽETE KOUPIT ZDE