Skip to main content
https://www.youtube.com/watch?v=4BfKFCOCJe8
Osobní a profesní blog

Štěstí a kvalita života začíná ve střevě

Proč být součástí právě Harmonelo týmu?

Společnost Harmonelo LLC zahájila svoji činnost na podzim roku 2019. Je to ryze česká firma, s českými produkty, s českými patenty a know-how, opřené o vědecký výzkum  RNDr. Petra Ryšávky v oblasti střevního mikrobiomu. Tento unikátní český start-up má během svého prvního a zatím jediného roku opravdu raketový nárůst – obrat za více než 40 milionů Kč, a to nejen v ČR, ale po celé Evropě. Proč? Protože jejich produkty vyplnily mezeru na našem trhu, je po nich velká poptávka, jsou čistě přírodní, harmonizující a hlavně – přináší užitek a fungují. Na provizích do své rychle a dynamicky se rozrůstající sítě vypatili také pár milionů a za jediný rok tak Harmonelo vytvořilo pár milionářů a stovky velmi spokojených lidí, kteří dostávají více než dobře zaplaceno za svoji práci. Nevěříte? Nedivím se, zní to skoro až neuvěřitelně, ale skutečně je tomu tak.

V čem je Harmonelo unikátní?

 

  • Základem jsou TOP produkty – přírodní sirupy, které svým složením a kvalitou nemají na trhu obdoby. 7 jedinečných sirupů + 1 test. Jednoduché. Neztratíte se ve složitosti desítek produktů. Je to 7 + 1.
  • Mají dokonale vyladěný marketing – kombinace přímých provizí s binárním systémem, rychlé zisky do začátku, kvalitní pasivní příjem do budoucna.
  • Mnoho podpůrných materiálů, videí, praktických pomůcek, FB skupiny, sdílení referencí, webináře a odborná podpora i od kolegů mimo vaši skupinu. Základem je synergie a celostní přístup, je to týmová práce.
  • Váš uživatelský Eshop a Office máte k dispozici okamžitě, nemusíte vymýšlet již vymyšlené, stačí pár kliknutí a vše je nastaveno.
  • Celý Harmonelo tým je velmi podpůrný – podpoří i vás.

Jak se stát součástí Harmonelo týmu?

Stačí se zaregistrovat a nakoupit jednu ze startovacích sad. Nevíte kterou si vybrat? Chcete nejdříve blíže poznat jejich provizní systém? Podívejte se na video o marketingu ZDE.

Co riskujete?

Když si koupíte základní startovací sadu 4 sirupů v ceně 2 997 Kč, které sami na sobě vyzkoušíte, neriskujete nic. Maximálně vám bude lépe.

Taky neradi něco prodáváte?

Když bude lépe vám, budete vědět, že to funguje. Když víte, že vám to dělá dobře a že to funguje, pak nemáte v sobě žádný vnitřní konflikt s tím poslat tuto informaci dále. Hlavně nic neprodávejte a nenabízejte sirupy ! Jen sdílejte s ostatními užitek. Řekněte jim, že existuje řešení na to, co je trápí. To je celé. Nemusíte vůbec nic prodávat. Já také nic neprodávám. Jen poskytuji informace. A rozhodnutí je na každém z vás, je to v pohodě. Všechno má pouze dva směry – buď vás to přitahuje, nebo vás to odpuzuje. Když vás to přitahuje, pak to má náboj růstu. Je to jednoduché. Nehledejte v tom žádné obchodní triky a manipulace. Manipulaci já z duše nensnáším. Když vás to přitahuje a dává vám to smysl, pak je to na vlně tvoření. Pak to jde samo.

Máte s MLM už nějakou zkušenost – nedařilo se?

Pokud jste obchodníci a máte už s MLM nějakou zkušenost, můžete sami porovnat, v čem je Harmonelo jiné. Já jsem nikdy předtím u žádného MLM nevydržela. Nikdy to pro mě nemělo takový náboj  a neposkytovalo mi to takový užitek a smysl, jako Harmonelo. A vždy mě zastavil ten tlak zhora, že něco musím. Že musím něco, abych … Nesnáším, když na mě někdo nebo něco tlačí. Tady v Harmonelu jsem se s tím nesetkala. Jde to samo a s lehkostí.

A co když budu chtít zůstat jen jako samospotřebitel?

A pokud se přece jen rozhodnete, že chcete zůstat pouze samospotřebiteli, tak akci 3+1 budete mít k dispozici stále, takže vás jeden harmonelí sirup vyjde na 750 Kč. Prostě – nemáte co ztratit.

Potenciál Harmonela je veliký, protože lidé na celém světě chtějí být zdraví, cítit se dobře a mít finanční rezervu. Je to jednoduché.

Potřebujete ještě další informace?

Chcete se na cokoliv zeptat?

Pište a volejte:

inka@kranio-ostrava.cz

720 395 407

Close Menu

About Salient

The Castle
Unit 345
2500 Castle Dr
Manhattan, NY

T: +216 (0)40 3629 4753
E: hello@themenectar.com