Skip to main content

ARCADA NEUROMEDICAL CENTER

V červnu 2020 jsem byla Milošem Svobodou přizvána ke spolupráci pro neurorehabilitační centrum Arcada. Nějaký čas už jsme se znali a také jsem občas dojížděla do Arcady do Hranic poskytovat kraniosakrální terapie. Seznámil mě se svým záměrem vybudovat velké neurorehabilitační a rodinné centrum v areálu bývalé školy v Hrabůvce. Tento jeho projekt mě doslova nadchnul – svojí originalitou, užitkem a nadčasovostí.

Spolupráce s Arcadou mi přinesla mnoho nových profesních výzev a možností pro posun a zrání. Přináší mi mnoho lidských příběhů, plných síly, odhodlání a lásky. Příběhů, ve kterých je hloubka poznání. Jsem za ně vděčná. A tak se cílová skupina mých klientů rozrostla o nemalou skupinu lidských bytostí v různých stavech fyzických i mentálních omezení. I tady má kraniosakrální terapie co nabídnout. Vlastně – její potenciál teprve čeká na své přijetí, i zde, v neurorehabilitaci směrujeme k celostním přístupům.

ARCADA NeuroMedical Center je moderní neurorehabilitační centrum, využívající nové světové koncepty, určené celému spektru klientů s neurologickým onemocněním, dětem i dospělým.

www.arcada-center.com

Klinika WACHKOMA ARCADA  disponuje nadstandardním ubytováním v bezbariérových apartmánech a využívá komplexní, vysoce specializované a účinné metody a přístupy k pacientovi a jeho pečující rodině.

www.comavigile.com